Інфраструктура

Важливим фактором забезпечення комфорту проживання є розвинена інфраструктура району, де розташований житловий комплекс. Святошинський район — це сформована інфраструктура та зручна транспортна розв’язка. У безпосередній близькості від ЖК «Верховина» розташовані всі необхідні для жителів об’єкти соціальної інфраструктури – школи, дитячі садочки, торгово-розважальний центр, супермаркети і невеликі магазинчики, аптеки, кафе, а також точки побутового обслуговування.

Інфраструктура району представлена великою кількістю об’єктів соціального та побутового значення. У безпосередній близькості від комплексу дитячі садочки — №60, №472, №214, «Сонечко» №601 та Центр розвитку дитини «Планета Монтессорі», 5 шкіл — гімназія «Академія», спеціалізована школа №40 з поглибленим вивченням німецької мови, спеціалізована школа №185 ім. В. Вернадського, Гімназія східних мов №1, спеціалізована школа ім. О. К. Антонова №96 з поглибленим вивченням російської мови, ВНЗ — Університет «Україна», Університет права НАН і Київський міжнародний університет, приватні і державні клініки, аптеки, відділення банків, салони краси, дитячі спортивні школи та школи мистецтв, магазини, ТРЦ «Vmb», ресторани.

Жителям ЖК «Верховина» буде доступна не тільки розвинена соціальна інфраструктура, але і власна облаштована прибудинкова територія.

Планування квартир

До вашої уваги найкращі планування у нашому житловому комплексі

пр-т Перемоги, 109
close

Контакти

(044) 337-04-81
Зворотній дзвінок
Напишіть нам