Новини

ЖК «Верховина» готується до відкриття

25 Лютий 2019

Житловий комплекс «Верховина», збудований корпорацією «Укрбуд» в Святошинському районі Києва, готують до офіційного відкриття. На території ЖК повністю закінчені роботи з благоустрою. Змонтовані дитячий та спортивний майданчики, елементи освітлення та відеоспостереження. У самому будинку встановлена ​​система контролю доступу та обладнання диспетчерської, завезені меблі в місця загального користування.

«Верховина» – це проект корпорації «Укрбуд» комфорт-класу, розташований неподалік від станцій метро «Святошин» і «Житомирська». Житловий комплекс складається з двох секцій різної поверховості (12 і 25 поверхів) з підземним паркінгом площею майже 2,5 тисячі квадратних метрів. Будинок зведений за монолітно-каркасною технологією із заповненням зовнішніх і внутрішніх стін червоною керамічною цеглою. На фасаді будівлі, перший поверх якої облицьований керамогранітом, встановлені металеві кошики для кондиціонерів.

У «Верховині» також змонтований індивідуальний тепловий пункт, який дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що надходить в будинок. Крім того, не переплачувати за «комуналку» допоможуть індивідуальні теплолічильники, які передбачені для кожної квартири та враховують тільки спожиті мешканцями гігакалорії.

пр-т Перемоги, 109
close

Контакти

(044) 337-04-81
Зворотній дзвінок
Напишіть нам