Новини

Готується до здачі житловий комплекс «Верховина»

14 Вересень 2018

Будівельна корпорація «Укрбуд» готує до здачі житловий комплекс «Верховина», що знаходиться у Святошинському районі Києва.

Будівельники асфальтують заїзди на територію ЖК, займаються розміткою машиномісць в підземному паркінгу, закінчують монтаж освітлення та благоустрій на прилеглій території. Найближчим часом робітники приступлять до монтажу дитячого ігрового майданчика.

Готується до здачі житловий комплекс «Верховина»

В будинку вже встановлені поквартирно лічильники електроенергії, гарячої і холодної  води. Зекономити на утриманні житла можна з допомогою індивідуальних теплолічильників, що передбачені в кожній квартирі. В двосекційному будинку різної поверховості (12 і 15 поверхів) встановлено 5 ліфтів. Комплекс відрізняється широким вибором квартир різноманітних планувань: від однокімнатних площею 47 м²  до дворівневих шестикімнатних площею 160 м².

Поруч з житловим комплексом «Верховина» розташоварні дитячі садки, школи, університети, магазини, торговий центр, банки і кафе. В декількох кварталах від ЖК знаходяться станції метрополітену «Святошин» і «Житомирська», зупинки міської електрички та громадського транспорту.

пр-т Перемоги, 109
close

Контакти

(044) 337-04-81
Зворотній дзвінок
Напишіть нам